aktuariusz

Z pewnością sporo osób zastanawia się gdzie zatrudnienie znajdzie osoba na stanowisku aktuariusza? Okazuje się, że o ile trudno jest dostać aktuariusz m, to dość łatwo jest później o pracę. O perspektywy zatem jest dość spokojnie. Czy wiąże się to również z dobrymi zarobkami? Dzisiaj przyjrzymy się szczegółom, a przede wszystkim dowiemy się ile aktuariusz jest w stanie zarobić. Jesteś ciekawi? Sprawdźmy to!

Zobacz też: https://www.zlecenia.pl/blog/ile-zarabia-aktuariusz-aktuariusz-gdzie-znajdzie-prace/

Perspektywa zatrudnienia aktuariusza

Wiele podmiotów gospodarczych i instytucji posiada obowiązek ustawowy dotyczące zatrudnienia aktuariusza. Nasze szanse na znalezienie pracy dzięki temu wzrastają. Na naszą korzyść przemawia też fakt, że zawodowy aktuariusz jest w Polsce rzadkością. Będzie się tak działo zwłaszcza, jeżeli mamy nieco doświadczenia.

Od czego będzie zależała wysokość wynagrodzenia aktuariusza?

Wysokość pensji zależy przede wszystkim od kilku czynników. Będą to przede wszystkim miejsce zatrudnienia, ale także nasze stanowisko. Przeważnie będziesz pracować w dosyć mają innych instytucjach, ale również na różnym stopniu może zaoferowane ci być wynagrodzenie. Istotne jest przede wszystkim twoje doświadczenie i osiągnięcia. Jeżeli twoja praca przynosi firmie korzyści, na przykład dzięki tobie uniknęła poważnych strat, może czekać cię premia lub podwyżka. Więcej jesteśmy w stanie zarobić na stanowisku kierowniczym. Okazuje się, że większą pensję poczekają również aktuariuszy w inwestycjach o kapitale zagranicznym.

Jak wyglądają zarobki aktuariusza w liczbach?

Przechodząc do konkretów możemy przyjąć, że zarobki aktuariusze nie schodzą poniżej 7000 zł brutto na miesiąc. Jednak przeglądając oferty spokojnie może znaleźć takie, gdzie początkującemu aktualizacje proponowane są kwoty rzędów nawet 9000 zł. Przeciętnie jednak akcjonariusz zarabia około 13 do 15000 zł. Jako główny aktuariusz jesteś w stanie zarobić więcej, ponieważ będzie to wynagrodzenie mieszczące się między 19 000, a 25000 tyś. Takie wynagrodzenie wiąże się jednak z dużą odpowiedzialnością. Swoje porażki i ewidentne potknięcia z pewnością będziesz musiał spłacać z własnej kieszeni. 

Zobacz też: http://www.ohho.pl/jak-zostac-kardiologiem/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here