Polskie góry to jeden z tych regionów kraju, w których sezon turystyczny trwa cały rok. Przyciągają amatorów trekkingu i białego szaleństwa, rodziny z dziećmi i wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Na południe wyjeżdżają wszyscy miłośnicy aktywności, pięknych widoków, ale również ci turyści, którzy lubią spędzać czas w modnych miejsca. Jedną z najpopularniejszych miejscowości od lat jest Zakopane. Kusi atrakcjami, niesamowitą góralską kuchnią muzyką oraz klimatem, jakiego nigdzie indziej po prostu nie ma. Dlatego właśnie to miejsce nie zasypia i nie odpoczywa od turystycznego gwaru, a tłumy na Krupówkach pokazują, że uwielbiamy ten sposób spędzania wolnego czasu.

Wszystko w zasięgu ręki

Krupówki, hotele, restauracje, stragany, górale, oscypki, zabytki to te elementy, które sprawiają, że po jednym z najmodniejszych deptaków Polski codziennie przewijają się tysiące miłośników ciekawych miejsc. Różnego rodzaju atrakcje dla dużych i małych oraz nieustanny gwar, muzyka i zapachy regionalnego jedzenia niezmiennie przyciągają. Tu rządzi kolor i radość życia. Tę energię w stolicy polskich Tatr widać na każdym kroku. I dlatego większość turystów, szukając noclegu, chce być jak najbliżej Krupówek. To idealne miejsce wypadowe zarówno na najważniejsze szlaki górskie, ale również okazja do posmakowania nocnego życia i niecodziennego klimatu. Zakopane poza tym kusi najpiękniejszymi widokami i całym szeregiem atrakcji, ale również obietnicą, by z naturą pobyć sam na sam.

Tatrzańska przyroda kusi jeszcze nieodkrytymi miejscami. Znalezienie mniej uczęszczanych tras gwarantuje ciszę, radość kontaktu z naturą możliwość odpoczynku od gwaru i zgiełku. Poza tym mamy oczywiście cały szereg niezwykle popularnych miejsc, których zdobycie jest niemalże punktem obowiązkowym wizyty w Zakopanem. Ten popularny kierunek urlopowy przyciąga również wycieczki szkolne oraz amatorów różnego rodzaju atrakcji począwszy od rywalizacji sportowych na kultowym Sylwestrze skończywszy.

Odpoczywaj, jak lubisz

Krupówki tętnią życiem cały rok, a ilość turystów odwiedzających stolicę polskich Tatr też stale rośnie. Odwiedzającym wiele ma do zaoferowania Zakopane – restauracje, w których można posmakować góralskiego jedzenia przy dźwiękach kapeli, widoki, klimat oraz oczywiście szlaki. Ten niesamowity klimat sprawia, że i popularne szczyty na czele z Gubałówką, i doliny przyciągają wielu amatorów gór oraz tych, którzy dopiero tę ciekawą przygodę rozpoczynają. Tatry są idealną odskocznią od zabieganej codzienności, ale również miejscem, w którym kumulują się najważniejsze atrakcje, jakich Polacy są spragnieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here