Bezpieczna Rodzina

Trudny czas pandemii Koronawirusa skłania wielu z nas do przemyśleń. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak błahe czynności takie jak spacer, wyjście do sklepu, czy spotkanie z przyjaciółmi było przez nas niedoceniane. Na nowo określamy nasze priorytety i staramy się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Wielu z nas zapewne w tym czasie jeszcze bardziej skupia się na tym, aby pomóc swoim bliskim. Szczególnym wsparciem należy otoczyć seniorów i osoby przewlekle chore. Nasuwa się jednak pytanie – jak opiekować się bliskimi, kiedy wyjścia z domu powinny być ograniczone do minimum? Z pomocą przychodzi sklep Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/, w którym oprócz inteligentnych urządzeń, znajdziesz także praktyczne usługi, które umożliwią Ci zdalną opiekę nad bliskimi. Dzięki naszej aplikacji i inteligentnym rozwiązaniom, Twój telefon stanie się prawdziwą kopalnią wiedzy o tym, co i kiedy robią członkowie Twojej rodziny. Dlaczego warto wybrać Bezpieczną Rodzinę? Ponieważ pomożemy Ci chronić wszystko, na czym tylko Ci zależy.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina, a Koronawirus

Aplikacja Bezpieczna Rodzina

Chcesz mieć pewność, że Twoim rodzicom lub dziadkom nic nie grozi? Mimo kwarantanny wychodzisz do pracy i potrzebujesz się upewnić, że Twój syn lub córka biorą udział w zdalnych lekcjach? Chcesz mieć na oku mieszkanie, które miałeś wynajmować, ale przez pandemię stoi puste? A może obawiasz się, czy Twój samochód na pewno bezpiecznie stoi zaparkowany tam, gdzie go zostawiłeś? Niezależnie od powodu, aplikacja Bezpieczna Rodzina ułatwi Ci ochronę zarówno bliskich Ci osób, jak i cennych rzeczy. W zależności od tego, kim lub czym się opiekujesz i jakie wybierzesz urządzenie, usługa umożliwia Ci dokładne lokalizowanie, połączenia głosowe, nasłuch otoczenia, odbieranie alertów, ustawianie stref bezpieczeństwa, czy zdalne sterowanie naszymi produktami.

Usługi w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Usługi w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Opieka nad bliskimi nie zawsze jest łatwym zadaniem. Kontrola nad bezpieczeństwem członków rodziny szczególnie utrudniona jest teraz, kiedy wszyscy powinniśmy zostać w swoich domach. Dzięki aplikacji Bezpieczna Rodzina, e-opieka jest wygodna i możliwa z każdego miejsca, w którym się znajdujesz.

Bezpieczna Rodzina to 6 praktycznych usług:

  • Gdzie Jest Dziecko – jeszcze lepsza kontrola rodzicielska, pewność, że zawsze wiesz, co dzieje się z Twoim synem lub córką;
  • Bezpieczny Senior – szybki i bezproblemowy kontakt z seniorem, lokalizowanie bliskich i kontrola ich samopoczucia;
  • Bezpieczne Zwierzę – pewność, że zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twój zwierzak;
  • Bezpieczny dom – pewność, że wiesz, co dzieje się w Twoim domu i w jego okolicy;
  • Gdzie Jest Auto – wygodna kontrola tego, gdzie jest Twój samochód;
  • Cenna rzecz – pewność, że wszystkie cenne przedmioty zawsze masz na oku.

Dlaczego warto korzystać z Bezpiecznej Rodziny?

Bezpieczna Rodzina to aż 1 Milion Klientów. Wybierając nasze usługi masz pewność, że jeszcze lepiej chronisz wszystkich i wszystko, co jest dla Ciebie wartościowe i cenne. Gwarantujemy, że Twoje dane przechowywane są na polskich serwerach, a w razie jakichkolwiek pytań, masz do dyspozycji wykwalifikowane Dedykowane Centrum Obsługi. Współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, Play i T-Mobile. Jeżeli chcesz mieć jeszcze większą kontrolę, jeżeli zależy Ci na tym, by mieć pewność, że Twoim bliskim nic nie grozi, a Twoje rzeczy masz zawsze na oku, Bezpieczna Rodzina Ci to umożliwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here