poniedziałek, Styczeń 21, 2019

Pożyczka online do 3 tysięcy – dla kogo?

0
Pożyczka online do 3 tysięcy – dla kogo?

Pożyczki online do 3 tysięcy złotych przeznaczone są dla osób, które chcą szybko pozyskać pieniądze ze sfery pozabankowej i wykorzystać do dowolnych, raczej doraźnych celów.

Pożyczki pozabankowe zaciągane są nie tylko przez osoby, które nie mają szansy na zaciągnięcie kredytu gotówkowego w banku, ale i przez klientów, którym zależy na wygodzie i czasie uzyskania takiego finansowania. Pożyczki online pozwalają na dodatek korzystać z pożyczki bez wychodzenia z domu. Dla kogo przeznaczone są zatem niskokwotowe pożyczki online do kwoty 3 tysięcy złotych?

Kto najczęściej zaciąga w Polsce pożyczki pozabankowe?

Wbrew pozorom pożyczek pozabankowych, zarówno w formie chwilówek, jak i pożyczek ratalnych, nie zaciągają wyłącznie osoby, które mają długi i niską zdolność kredytową. Co ciekawe, w takiej sytuacji niekoniecznie pożyczkodawca przychyli się do ich wniosku o pożyczkę.

Minęły czasy, gdy wnioski pożyczkowe składane w firmach pozabankowych były akceptowane bez wyjątku. Dziś, trochę na wzór banków, firmy te sprawdzają wiarygodność kredytową klientów w dostępnych bazach danych dłużników, jak i nawet w Biurze Informacji Kredytowej. Mają dostęp do baz BIK-u dzięki nawiązanej współpracy z biurem. Dlatego mogą uzyskać wgląd w historię kredytowania ich potencjalnych klientów.

Kredyt gotówkowy? Znajdziesz go tutaj https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe

Różnica tkwi jednak w tym, że mają liberalną politykę pożyczkową, która pozwala na udzielenie pożyczki osobie z niższą zdolnością kredytową albo tej, która trochę spóźniała się z zapłatą rat kapitałowo-odsetkowych. W banku jest to nie do pomyślenia. Jednak pożyczki online to również atrakcyjne produkty finansowe dla pożyczkobiorców, którym zależy na szybkim uzyskaniu zewnętrznego finansowania bez konieczności wychodzenia z domu.

Ze statystyk publikowanych przez InfoDług wynika, że z roku na rok w gronie pożyczkobiorców, którzy zaciągają pożyczki online ratalne, przybywa osób młodych, w wieku od 18 do 24 lat. Łatwy dostęp do pożyczek tego typu powoduje, że młodzi chętnie po nie sięgają. Mogą to zrobić dosłownie wszędzie i w każdej chwili dzięki przeniesieniu procesu kredytowego całkowicie do internetu.

Na co pożyczamy pieniądze?

Niskie kwoty pożyczek online do 3 tys. zł są wystarczające dla polskich pożyczkobiorców na pokrycie bieżących rachunków, alimentów czy uiszczenie należności wynikających z mandatów. Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia wskazuje za to, że takie pożyczki są przeznaczane na zakup sprzętu RTV i AGD do domu czy elektroniki – komputerów i telefonów. Pożyczkobiorcy za zobowiązania finansowe pozyskane w firmach pożyczkowych działających w sferze pozabankowej finansują swoje podstawowe potrzeby i spłacają inne należności.

Jak zaciągnąć szybko i skutecznie pożyczkę online?

W przypadku osób, którym zależy na czasie, i tych, które nie są w stanie dotrzeć odpowiednio szybko do oddziału pożyczkodawcy lub banku, pożyczki online ratalne spełnią oczekiwania finansowe. Wszystko przez to, że proces wnioskowania, oceny wniosku pożyczkowego i wypłaty pożyczki odbywa się w trybie online.

Najpierw klient musi znaleźć firmę pożyczkową, od której chce pożyczyć pieniądze i sprawdzić, jakie wymagania ma ona wobec potencjalnych pożyczkobiorców. Najczęściej warunki stawiane klientom przez firmy pożyczkowe dotyczą:

  • wieku – co najmniej 18 lat, choć częściej próg wieku wynosi od 20-25 lat do 70-80 lat;
  • posiadanie polskiego obywatelstwa;
  • posiadanie miejsca zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej;
  • dobra historia kredytowania i brak wpisów w bazach dłużników, m.in. BIG InfoMonitor i KRD;
  • posiadanie stałego źródła dochodu;
  • posiadanie konta bankowego zarejestrowanego na własne dane.

Przy spełnieniu takich założeń klient może wnioskować o pożyczkę – konieczna będzie weryfikacja tożsamości. Pożyczkodawca musi mieć pewność, że osoba wpisana we wniosku o pożyczkę jest rzeczywiście tym, za kogo się podaje. W tym celu klient poproszony zostanie najprawdopodobniej o dokonanie przelewu na symboliczną kwotę 1 gr lub 1 zł na konto pożyczkodawcy.

Przelew musi zostać wykonany z konta klienta, które jest zarejestrowane na te same dane, co wskazane we wniosku o pożyczkę. Pożyczka udzielana jest na wskazane we wniosku konto, a klient może z niej korzystać w dowolny sposób.

Jak należy przygotować rozliczenie podatku z Anglii?

0
Jak należy przygotować rozliczenie podatku z Anglii

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób podejmuje zatrudnienie w innych państwach Europy, m.in. w Wielkiej Brytanii. W celu otrzymania sporej sumy pieniędzy należy przygotować rozliczenie podatku z Anglii, pilnując terminów oraz z wyprzedzeniem gromadząc całą potrzebną dokumentację.

W jakim przypadku powinno dojść do rozliczenia podatku z Anglii?

O zwrot podatku mogą ubiegać się wszyscy ci, którzy pracowali w Wielkiej Brytanii legalnie, mieli podpisaną umowę o pracę, odprowadzali zaliczkę na podatek itd. Opłaca się podejmować legalne zatrudnienie, gdyż później nierzadko otrzymuje się bardzo wysokie kwoty. Do rozliczenia podatku z Anglii przystąpić można nawet po niezbyt długim okresie zatrudnienia, nawet po dwóch – trzech miesiącach, co jest naprawdę bardzo opłacalne. Osoby, które pracowały i w Polsce, i w Anglii, będą musiały przeprowadzić takie rozliczenie dwukrotnie, jednak formalności nie należą do zbyt skomplikowanych – dodatkowo, jedne nie wykluczają drugich. O swój zwrot podatku można zacząć dbać już w momencie rozpoczęcia pracy za granicą, dopilnowując warunków umowy oraz gromadząc wszelkie dokumenty wystawiane przez pracodawcę. Rozliczenie podatku z Anglii pozwala uzyskać (w niektórych przypadkach) całą kwotę nadpłaty, dlatego jest tak znaczącą kwestią. Osoby, które obawiają się wielu formalności, w tym przypadku nie muszą odczuwać lęku, gdyż nie ma ich aż tak dużo. Jeśli chodzi o niezbędną dokumentację, wymagany jest jedynie jeden specjalny dokument, czyli karta podatkowa. Niekiedy z różnych powodów nie można uzyskać tej karty, ale zamiast niej posłużyć się można zestawem payslipów.

Niekoniecznie samodzielnie

Rozliczenie podatku z Anglii, o którym więcej tutaj:https://www.euro-punkt.pl/rozliczenie-i-zwrot-podatku-z-anglii,2,2,711 można powierzyć specjalnym firmom zajmującym się pomocą w kwestiach podatkowych. Trzeba zapłacić pewną kwotę w ramach wynagrodzenia za wykonanie usługi, ale dla osób bez doświadczenia lub niepewnych wielu aspektów jest to rozwiązanie idealne. Firmie należy przekazać wszelkie posiadane dokumenty, a później po prostu oczekiwać na rezultaty. O taką pomoc starać się można w związku z podejmowaniem pracy zagranicą w krajach takich jak Anglia, Szkocja, Niemcy, Francja i wiele innych. Ponieważ zleceniobiorca stale zajmuje się podobnymi sprawami, ma doświadczenie i wykona wszystko dużo łatwiej i szybciej. Usługa jest idealna dla osób, które oczekują łatwości rozliczenia podatku z Anglii i nie chcą chodzić po różnych urzędach – w tym przypadku wszystko załatwiane jest z pozycji przed ekranem komputera.

Zintegruj swój sklep z Facebookiem i promuj go

0
Zintegruj swój sklep z Facebookiem i promuj go

Media społecznościowe cieszą się ogromną popularnością i wielu przedsiębiorców wykorzystuje to do promocji swojego sklepu internetowego. Sklep na Facebooku to świetny sposób na budowanie świadomości marki i dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Wiele osób każdego dnia sprawdza po kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt razy tablicę na swoim profilu. Z całą pewnością warto wykorzystać social media do promocji swojego biznesu.

Namioty – pająki reklamowe. Czym są?

0
Namioty – pająki reklamowe. Czym są?

Jeśli prowadzisz działalność handlową, musisz zadbać o to, aby odpowiednio wypromować swoją działalność, także na własnym stoisku. Możesz w tym celu zakupić choćby odpowiedni namiot reklamowy. Najpopularniejsze w tym względzie okazują się namioty stelażowe, na których możesz umieścić teksty oraz rysunki zachęcające do zakupu oferowanego przez Ciebie towaru. Może się jednak zdarzyć, że chcesz zabłysnąć przed swymi klientami czymś wyjątkowym, także jeśli chodzi o powierzchnię reklamową. Jeśli tak jest w istocie, polecamy Ci zakup specjalnych namiotów pająków.

Szybkie finansowanie na przejrzystych zasadach dla wolnych zawodów

0
Szybkie finansowanie na przejrzystych zasadach dla wolnych zawodów

Jeśli chcesz szybko wziąć kredyt, gdyż gotówka jest Ci potrzebna od zaraz, zdecydowanie lepiej wziąć pod uwagę taką ofertę finansową, dzięki której masz gwarancję, że otrzymasz kredyt w krótkim terminie. Masz taką pewność, jeśli rozważysz propozycję instytucji Centrum Finansowania Biznesu. Przekonaj się o tym, że możesz bardzo wiele zyskać, niczym nie ryzykując.

Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą i wykonując wolny zawód, możesz albo podreperować stan budżetu swojej firmy, albo przeznaczyć dodatkowy zastrzyk gotówki na dowolnie wybrany przez siebie cel. Kredyt na oświadczenie ze wsparciem rządowym to bardzo stabilna forma finansowania, która nie zawiera w umowie żadnych kruczków i niejasności. Możesz liczyć na rzetelne wsparcie w momencie, kiedy jest Ci ono najbardziej potrzebne. Decyzja kredytowa jest podejmowana w przeciągu piętnastu minut, dlatego bardzo szybko możesz dowiedzieć się, czy otrzymasz kredyt, czy też nie.

To, co zasługuje na uwagę, to bez wątpienia fakt, że kredyt na oświadczenie ma wyjątkowo niskie oprocentowanie, a wszystko dzięki gwarancji de minimis. Oznacza to, że ogólny koszt kredytu nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla budżetu Twojej firmy. Korzystając ze wsparcia finansowego, które oferuje instytucja Centrum Finansowania Biznesu możesz pożyczyć do 650 000 złotych i spłacać zaciągnięte zobowiązanie finansowe przez dowolnie wybrany przez siebie okres, od roku do dwunastu lat.

Cała procedura przyznawania kredytu na oświadczenie jest bardzo prosta i zawiera się w dosłownie kilku krokach. Najpierw musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając swoje dane teleadresowe, po czym przedstawiciel Centrum Finansowania Biznesu oddzwania do Ciebie o godzinie, która najbardziej Ci odpowiada. Mówisz mu o swoich potrzebach finansowych, które następnie są weryfikowane poprzez sprawdzenie Twojej zdolności finansowej oraz historii kredytowej.

W przypadku, gdy wszystko jest dla Ciebie jasne i kiedy kwota, jaką możesz pożyczyć w zupełności Ci odpowiada, przystępujesz do podpisana umowy. Po dopełnieniu formalności wystarczy już tylko poczekać na środki pieniężne, które trafią na Twoje konto firmowe w przeciągu maksymalne jednego dnia roboczego. Jest to więc bardzo prosta i szybka procedura także z tego względu, że nie musisz przedstawiać żadnych poręczycieli, czy zabezpieczenia finansowego. Kredyt na oświadczenie to idealna propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz rozbudować swoją praktykę, mogąc dowolnie zarządzać uzyskanym finansowaniem tak, by Twój biznes zaczął się dynamicznie rozwijać.

Zakładasz własny sklep internetowy? Zobacz, jak spersonalizować swoje produkty

0
Zakładasz własny sklep internetowy? Zobacz, jak spersonalizować swoje produkty

Początek działalności gospodarczej to czas, w którym trzeba zadbać o wiele różnych spraw, począwszy od spraw urzędowych i współpracy z księgową, poprzez nabycie lub produkcję towarów i kwestie marketingowe, skończywszy na zorganizowaniu wysyłki. Jeżeli jesteś dopiero na początku tej drogi, w tym tekście podpowiemy Ci, co możesz zrobić, aby w prosty i efektowny sposób spersonalizować produkty w swoim sklepie online.

Etykiety samoprzylepne – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Znakowanie produktów potrafi w dużej mierze spersonalizować zamówienie, uczynić produkt wyjątkowym i wywołać uśmiech na twarzy klienta. Nawet prosty sposób pakowania, wzbogacony o banderole czy innego typu etykiety, pozwala urozmaicić produkt. W przypadku bardzo wielu branż sięgnięcie po etykiety samoprzylepne, ale także przywieszki może być interesującym i niebanalnym elementem zamówienia. Efektowne etykiety w branży e-commerce sprawdzają się świetnie nie tylko w przypadku produktów ekologicznych, zdrowej żywności, bakalii, soków i przetworów, ale również w branży tekstylnej i odzieżowej. Nalepki są świetnym nośnikiem treści reklamowych – nie tylko haseł, ale i logotypów. Sprawdzają się w wielu różnych dziedzinach, a dzięki interesującej szacie graficznej podnoszą poziom estetyki opakowania, czyniąc je atrakcyjnym dla oka. Różnego rodzaju uszlachetnienia i nowoczesne techniki druku pozwalają osiągnąć zróżnicowane i zaskakująco dobre efekty. Szeroki wybór etykiet samoprzylepnych, przywieszek, wszywek i taśm oferuje firma https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/.

Do czego sprawdzą się etykiety samoprzylepne?

Wszechstronność zastosowania oraz możliwość osiągnięcia różnorodnych efektów wizualnych czyni etykiety samoprzylepne A4 oraz banderole i zawieszki produktami, które sprawdzają się do celów takich jak:

  • plombowanie produktów – głównie elektroniki, która powinna być serwisowana przez wykwalifikowanych pracowników; w przypadku branży spożywczej oraz małego AGD obecność tego typu etykiet samoprzylepnych gwarantuje, że produkt nigdy wcześniej nie był używany;
  • podkreślanie wyjątkowości i ekskluzywności – do tego celu służą głównie etykiety z napisem typu „edycja limitowana” lub „jakość premium”;
  • poinformowanie o promocji – do tego celu wykorzystuje się najczęściej etykiety typu peel-off;
  • informacja o składzie i dawkowaniu produktów – etykiety informacyjne są nośnikiem wiadomości dotyczących składu, gramatury czy sposobu dawkowania.

Jak zrobić etui ze zdjęciem?

0
Jak zrobić etui ze zdjęciem?
fot. funnycase.pl

W świecie masowych produktów i jednolitych dla wszystkich rozwiązań coraz częściej doceniamy możliwość personalizacji i dostosowania produktu do własnych potrzeb. Uczestniczenie w procesie produkcji jest czymś wyjątkowym, dzięki czemu produkt staje się “nasz”. Jak zatem stworzyć etui ze zdjęciem, które urozmaici Twój codzienny outfit? Sprawdźmy!

Najpopularniejsze stoliki kawowe do salonu

0
Najpopularniejsze stoliki kawowe do salonu

Aranżując przestrzeń dzienną, staramy się dobrać wyposażenie, które będzie praktyczne w użytkowaniu, a zarazem modne i designerskie. Jednym z niezbędnych mebli do salonu jest oczywiście funkcjonalny stolik kawowy. Ten wielozadaniowy mebel umożliwi wypicie popołudniowej kawy, spotkania i rozmowy z przyjaciółmi czy po prostu postawienie przekąsek podczas wieczoru filmowego z rodziną. Poniżej prezentujemy topowe stoliki kawowe, które są najchętniej kupowane przez Polaków. Sprawdź, czy Twój stolik znajduje się wśród nich!

Obowiązki pomocy domowej

0
Obowiązki pomocy domowej

Pochłaniająca praca, rodzina i bliscy, dom, a do tego jeszcze sport i rozwój osobisty? Czy taki rozkład dnia brzmi znajomo? W obecnym, pędzącym w zastraszającym tempie świecie coraz trudniej znaleźć czas na wszystko. Jeśli czujesz, że bierzesz na swoje ramiona zbyt dużo obowiązków i że brakuje Ci czasu dla siebie, dobrym pomysłem będzie rozważenie zatrudnienia pomocy domowej.

Dobra reklama – jak ją zrobić?

0
Dobra reklama - jak ją zrobić?

Wiele rodzinnych, lokalnych biznesów nigdy nie zaistniałoby, gdyby nie reklama. Nawet wielkie, globalne marki nieustannie przeznaczają ogromne pieniądze na promowanie swoich produktów wszelkimi możliwymi sposobami. We współczesnym świecie mamy do dyspozycji tylu dostawców usług dla każdej dziedziny życia, że firmy zwyczajnie nie są w stanie obejść się bez reklamowania się zarówno online, jak i w świecie rzeczywistym. Jednak czy każda reklama to dobra reklama? Jak sprawić, żeby kojarzono nas pozytywnie, a nie z niezbyt inteligentnymi, mało zabawnymi hasełkami? Biorąc pod uwagę konkurencję, dzisiaj trzeba naprawdę się postarać.

Dobre hasło jest na wagę złota

Podobnie ikona, logotyp czy maskotka kojarząca się z firmą. Nie bez powodu wiele bardzo znanych logotypów czy znaków jest bardzo proste – taką formę graficzną łatwiej nam zapamiętać i później skojarzyć z konkretną marką, podobnie jak zwięzłe hasło reklamowe. Jeżeli więc na poważnie chcemy zająć się brandinigiem naszej firmy, powinniśmy przede wszystkim znaleźć dobre studio graficzne. Najlepiej takie, które zajmie się naszą firmą nie tylko od strony identyfikacji wizualnej, ale także będzie tworzyć dla nas reklamy, spoty czy hasła. Powierzając pracę jednemu zespołowi sprawimy, że materiały promocyjne naszej firmy będą zawsze równie dobrej jakości, a także z czasem staną się charakterystyczne dla naszej marki. Stanie się tak, ponieważ tak samo jak każdy pisarz, tak i każdy grafik czy studio ma swój unikalny styl tworzenia materiałów.

Zwróć uwagę, na czym i jak się promujesz

Nawet najlepsze hasło reklamowe będzie miało poważny problem z przebiciem się do klienta, jeżeli zostanie zamknięte w brzydkiej formie. Materiał, na jakim drukujemy wizytówki, plakaty, ulotki czy banery reklamowe ma równie istotne znaczenie, co zawartość, którą chcemy na nich utrwalić. Dobrej jakości wizytówka przetrwa długie miesiące w rękach odbiorcy, ulotka z lepszego papieru ma większe szanse zainteresować osobę nią obdarowaną, a baner reklamowy wykonany na trwałej, dobrze zaoczkowanej plandece będzie lepiej znosił warunki pogodowe i wolniej ulegnie zniszczeniu.Więcej na temat banerów przeczytasz pod adresem https://www.diamond-druk.pl/banery-reklamowe.

Materiały reklamowe powinniśmy traktować jako zachętę do zapoznania się z naszym produktem i z tego powodu powinniśmy zadbać o ich jakość zarówno pod względem przekazu, jak i sposobu wykonania. Jeżeli się do tego przyłożymy, naszą nagrodą będzie większe zaangażowanie odbiorcy, z których część stanie się naszymi klientami.